2014-10-05 VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Międzyrzec Podlaski
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Międzyrzec Podlaski
WYNIKI:
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
1. Jakub Niemiec, Patrycja Petelska – TAKT Chełm
2. Krzysztof Zembrzuski, Sandra Adamiec – PROGRESS Warszawa
3. Michał Chamera, Katarzyna Jemielniak – PASJA Lublin
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: D, Styl: Kombinacja 6T
1. Cezary Kwitek, Gabriela Dowhun– ZAMEK Biała Podlaska
2. Karol Plak, Laura Hekselman – BLUE CLASSIC Warszawa
3. Dominik Sopoćko, Oliwia Zawadzka – BLUE CLASSIC Warszawa
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
1. Jakub Kadłubowski, Weronika Korszeń – ZAMEK Biała Podlaska
2. Michał Nagrabski, Zofia Filińska – ENJOY DANCE STUDIO Warszawa
3. Juliusz Dąbrowski, Julia Dakowicz – FENIKS Białystok
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
1. Bartłomiej Giza, Aleksandra Zalewa – TAKT Chełm
2. Kamil Kretowicz, Dominika Lubawska – RYTM Chełm
3. Wiktor Daniec, Natalia Lewkowicz – RYTM Chełm
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
1. Kamil Bilski, Julia Salamaga – ROCKSTEP Radom
2. Michał Filim, Gabriela Topczewska – KADRYL Białystok
3. Dawid Piech, Eliza Pieczonka – IMPULS Biłgoraj
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
1. Marcin Michalczuk, Klaudia Pawlikowska – ZAMEK Biała Podlaska
2. Jakub Dobosz, Kamila Siatka – RYTM Chełm
3. Michał Repecki, Alicja Gura – MYKA Zamość
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
1. Arkadiusz Kwaśny, Sara Kwaśny – GOLDEN DANCE Przemyśl
2. Jakub Bielecki, Katarzyna Winiarska – EM STUDIO Opole Lubelskie
3. Grzegorz Cichoński, Iga Łupińska – KADRYL Białystok
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
1. Paweł Tokarczyk, Żaneta Rzęsa – FANTAN Kraśnik
2. Seweryn Hałaj, Aleksandra Dybała – RYTM Chełm
3. Krzysztof Waszczuk, Katarzyna Wawrynek – LIDER Lublin
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
1. Jakub Koguciuk, Weronika Sokół – RYTM Chełm
2. Konrad Czopiński, Paulina Kowalewska – ISKRA Międzyrzec Podlaski
3. Robert Mikoś, Klaudia Szpondowska – IMPET Warszawa
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
1. Maciej Maryniowski, Kornelia Niziołek – MAGIC-DANCE Lublin
2. Konrad Czopiński, Paulina Kowalewska – ISKRA Międzyrzec Podlaski
3. Maciej Wielgosz, Karolina Jackowska – AKCENT Warszawa