Repertuar - maj 2024
3.05 piątek
14:30 – Kicia Kocia w przedszkolu – 42 min./dubbing/Nowe Horyzonty - ZWIASTUN
15:30 – Pogromcy duchów: Imperium lodu – 120 min./napisy/UiP - ZWIASTUN
18:00 – Budda Dzieciak 98’ – 81 min./pl/Kino Świat - ZWIASTUN
19:30 – Czerwone maki – 122 min./pl/TVP - ZWIASTUN
4.05 sobota
14:30 – Kicia Kocia w przedszkolu – 42 min./dubbing/Nowe Horyzonty
15:30 – Pogromcy duchów: Imperium lodu – 120 min./napisy/UiP
18:00 – Budda Dzieciak 98’ – 81 min./pl/Kino Świat
19:30 – Czerwone maki – 122 min./pl/TVP
5.05 niedziela
14:30 – Kicia Kocia w przedszkolu – 42 min./dubbing/Nowe Horyzonty
15:30 – Pogromcy duchów: Imperium lodu – 120 min./napisy/UiP
18:00 – Budda Dzieciak 98’ – 81 min./pl/Kino Świat
19:30 – Czerwone maki – 122 min./pl/TVP
9.05 czwartek
14:30 – Kicia kocia w przedszkolu – 42 min./dubbing/Nowe Horyzonty
15:30 – Pogromcy duchów: Imperium lodu – 120 min./napisy/UiP
18:00 – Budda Dzieciak 98’ – 81 min./pl/Kino Świat
19:30 – Czerwone maki – 122 min./pl/TVP
10.05 piątek
16:00 – Podróż do krainy jutra – 85 min./dubbing/Bomba film - ZWIASTUN
17:30 – Supersiostry – 105 min./pl/Next Film - ZWIASTUN
19:30 – Królestwo Planety Małp – 145 min./napisy/Disney - ZWIASTUN
11.05 sobota
15:00 – Kicia Kocia w przedszkolu – 42 min./dubbing/Nowe Horyzonty
16:00 – Podróż do krainy jutra – 85 min./dubbing/Bomba film
17:30 – Supersiostry – 105 min./pl/Next Film
19:30 – Królestwo Planety Małp – 145 min./napisy/Disney
12.05 niedziela
15:00 – Kicia Kocia w przedszkolu – 42 min./dubbing/Nowe Horyzonty
16:00 – Podróż do krainy jutra – 85 min./dubbing/Bomba film
17:30 – Supersiostry – 105 min./pl/Next Film
19:30 – Królestwo Planety Małp – 145 min./napisy/Disney
15.05 środa
16:00 – Podróż do krainy jutra – 85 min./dubbing/Bomba film
17:30 – Supersiostry – 105 min./pl/Next Film
19:30 – Królestwo Planety Małp – 145 min./napisy/Disney
16.05 czwartek
16:00 – Podróż do krainy jutra – 85 min./dubbing/Bomba film
17:30 – Supersiostry – 105 min./pl/Next Film
19:30 – Królestwo Planety Małp – 145 min./napisy/Disney
17.05 piątek
15:30 – Ucieczka ze zwierzowersum – 81 min./dubbing/Kino Świat - ZWIASTUN
17:00 – Supersiostry – 105 min./pl/Next Film - ZWIASTUN
19:00 – Królestwo Planety Małp – 145 min./dubbing/Disney - ZWIASTUN
18.05 sobota
15:30 – Ucieczka ze zwierzowersum – 81 min./dubbing/Kino Świat
17:00 – Supersiostry – 105 min./pl/Next Film
19:00 – Królestwo Planety Małp – 145 min./dubbing/Disney
19.05 niedziela
15:30 – Ucieczka ze zwierzowersum – 81 min./dubbing/Kino Świat
17:00 – Supersiostry – 105 min./pl/Next Film
19:00 – Królestwo Planety Małp – 145 min./dubbing/Disney
22.05 środa
15:30 – Ucieczka ze zwierzowersum – 81 min./dubbing/Kino Świat
17:00 – Supersiostry – 105 min./pl/Next Film
19:00 – Królestwo Planety Małp – 145 min./dubbing/Disney
23.05 czwartek
15:30 – Ucieczka ze zwierzowersum – 81 min./dubbing/Kino Świat
17:00 – Supersiostry – 105 min./pl/Next Film
19:00 – Królestwo Planety Małp – 145 min./dubbing/Disney
24.05 piątek
16:00 – Strażniczka smoków – 81 min./dubbing/Disney - ZWIASTUN
17:30 – Furiosa: Saga Mad Max – 143 min./napisy/Warner Bros - ZWIASTUN
20:00 – Susza 2 – 120 min./napisy/M2 Films - ZWIASTUN
25.05 sobota
16:00 – Strażniczka smoków – 81 min./dubbing/Disney
17:30 – Furiosa: Saga Mad Max – 143 min./napisy/Warner Bros
20:00 – Susza 2 – 120 min./napisy/M2 Films
26.05 niedziela
16:00 – Strażniczka smoków – 81 min./dubbing/Disney
17:30 – Furiosa: Saga Mad Max – 143 min./napisy/Warner Bros
20:00 – Susza 2 – 120 min./napisy/M2 Films
30.05 czwartek
16:00 – Strażniczka smoków – 81 min./dubbing/Disney
17:30 – Furiosa: Saga Mad Max – 143 min./napisy/Warner Bros
20:00 – Susza 2 – 120 min./napisy/M2 Films
31.05 piątek
16:00 – Strażniczka smoków – 81 min./dubbing/Disney
17:30 – Furiosa: Saga Mad Max – 143 min./napisy/Warner Bros
20:00 – Jedno życie – 110 min./napisy/Monolith Film - ZWIASTUN
1.06 sobota
16:00 – Strażniczka smoków – 81 min./dubbing/Disney
17:30 – Furiosa: Saga Mad Max – 143 min./napisy/Warner Bros
20:00 – Jedno życie – 110 min./napisy/Monolith Film
2.06 niedziela
16:00 – Strażniczka smoków – 81 min./dubbing/Disney
17:30 – Furiosa: Saga Mad Max – 143 min./napisy/Warner Bros
20:00 – Jedno życie – 110 min./napisy/Monolith Film
6.06 czwartek
16:00 – Strażniczka smoków – 81 min./dubbing/Disney
17:30 – Furiosa: Saga Mad Max – 143 min./napisy/Warner Bros
20:00 – Jedno życie – 110 min./napisy/Monolith Film
Podczas wejścia na salę projekcyjną prosimy o wyłączenie telefonów komórkowych.
Jedno życie: 07,08,09,13 czerwca godz.18:00
W głowie się nie mieści 2 – Disney – animacja - czerwiec
Repertuar - kwiecień 2024
5.04 – piątek
16:00 – Kung Fu Panda 4 – 94 min./dubbing/UiP
18:00 – Godzilla i Kong: Nowe imperium – 115 min./napisy/Warner Bros
20:00 – Bękart – 127 min./napisy/Best Film
6.04 – sobota
16:00 – Kung Fu Panda 4 – 94 min./dubbing/UiP
18:00 – Godzilla i Kong: Nowe imperium – 115 min./napisy/Warner Bros
20:00 – Bękart – 127 min./napisy/Best Film
7.04 – niedziela
13:30 – The Chosen IV (odcinek 5-6) – 120 min./lektor/Rafael
16:00 – Kung Fu Panda 4 – 94 min./dubbing/UiP
18:00 – Godzilla i Kong: Nowe imperium – 115 min./napisy/Warner Bros
20:00 – Bękart – 127 min./napisy/Best Film
11.04 – czwartek
16:00 – Kung Fu Panda 4 – 94 min./dubbing/UiP
18:00 – Godzilla i Kong: Nowe imperium – 115 min./napisy/Warner Bros
20:00 – Bękart – 127 min./napisy/Best Film
12.04 – piątek
16:00 – Kung Fu Panda 4 – 94 min./dubbing/UiP
18:00 – Godzilla i Kong: Nowe imperium – 115 min./dubbing/Warner Bros
20:00 – Kobieta z… – 132 min./pl/Next-Film
13.04 – sobota
16:00 – Kung Fu Panda 4 – 94 min./dubbing/UiP
18:00 – Godzilla i Kong: Nowe imperium – 115 min./dubbing/Warner Bros
20:00 – Kobieta z… – 132 min./pl/Next-Film
14.04 – niedziela
13:30 – The Chosen IV (odcinek 7-8) – 120 min./lektor/Rafael
ZWIASTUN: https://www.youtube.com/watch?v=zjHp92jAVVg
16:00 – Kung Fu Panda 4 – 94 min./dubbing/UiP
18:00 – Godzilla i Kong: Nowe imperium – 115 min./dubbing/Warner Bros
20:00 – Kobieta z… – 132 min./pl/Next-Film
18.04 – czwartek
16:00 – Kung Fu Panda 4 – 94 min./dubbing/UiP
18:00 – Godzilla i Kong: Nowe imperium – 115 min./dubbing/Warner Bros
20:00 – Kobieta z… – 132 min./pl/Next-Film
19.04 – piątek
16:00 – Za duży na bajki 2 – 95 min./pl/Next-film
18:00 – Powołany II – 90 min./pl/Rafael
20:00 – Civil War – 109 min./napisy/Best Film
20.04 – sobota
16:00 – Za duży na bajki 2 – 95 min./pl/Next-film
18:00 – Powołany II – 90 min./pl/Rafael
20:00 – Civil War – 109 min./napisy/Best Film
21.04 – niedziela
16:00 – Za duży na bajki 2 – 95 min./pl/Next-film
18:00 – Powołany II – 90 min./pl/Rafael
20:00 – Civil War – 109 min./napisy/Best Film
25.04 – czwartek
16:00 – Za duży na bajki 2 – 95 min./pl/Next-film
18:00 – Powołany II – 90 min./pl/Rafael
20:00 – Civil War – 109 min./napisy/Best Film
26.04 – piątek
16:00 – Szkoła magicznych zwierząt. Tajemnica szkolnego podwórka –103 min./dubbing/Młode Horyzonty
18:00 – Back to black – 122 min./napisy/Kino Świat
20:15 – Civil War – 109 min./napisy/Best Film
27.04 – sobota
16:00 – Szkoła magicznych zwierząt. Tajemnica szkolnego podwórka –103 min./dubbing/Młode Horyzonty
18:00 – Back to black – 122 min./napisy/Kino Świat
20:15 – Civil War – 109 min./napisy/Best Film
28.04 – niedziela
16:00 – Szkoła magicznych zwierząt. Tajemnica szkolnego podwórka –103 min./dubbing/Młode Horyzonty
18:00 – Back to black – 122 min./napisy/Kino Świat
20:15 – Civil War – 109 min./napisy/Best Film
02.05 – czwartek
16:00 – Szkoła magicznych zwierząt. Tajemnica szkolnego podwórka –103 min./dubbing/Młode Horyzonty
18:00 – Back to black – 122 min./napisy/Kino Świat
20:15 – Civil War – 109 min./napisy/Best Film
Repertuar - marzec 2024
1.03 piątek
15:00 – Emma i czarny jaguar – 100 min./dubbing/Kino Świat
17:00 – Cudowny chłopak. Biały ptak. – 122 min./dubbing/Monolith Films
19:30 – Sami swoi. Początek – 120 min/pl/Next-Film
2.03 sobota
15:00 – Emma i czarny jaguar – 100 min./dubbing/Kino Świat
17:00 – Cudowny chłopak. Biały ptak. – 122 min./dubbing/Monolith Films
19:30 – Sami swoi. Początek – 120 min/pl/Next-Film
3.03 niedziela
15:00 – Emma i czarny jaguar – 100 min./dubbing/Kino Świat
17:00 – Cudowny chłopak. Biały ptak. – 122 min./dubbing/Monolith Films
19:30 – Sami swoi. Początek – 120 min/pl/Next-Film
7.03 czwartek
15:00 – Emma i czarny jaguar – 100 min./dubbing/Kino Świat
17:00 – Cudowny chłopak. Biały ptak. – 122 min./dubbing/Monolith Films
19:30 – Sami swoi. Początek – 120 min/pl/Next-Film
8.03 piątek
15:00 – Zagadka Klary Muu – 68 min./dubbing/Młode Horyzonty
17:00 – Priscilla – 113 min./napisy/Best Film
19:00 – Diuna 2 – 166 min./napisy/Warner Bros
9.03 sobota
13:00 – Zagadka Klary Muu – 68 min., 2D dubbing, Młode Horyzonty
19:00 – Priscilla – 113 min., 2D napisy, Best Film
21:00 – Diuna 2 – 166 min., 2D napisy, Warner Bros
10.03 niedziela
15:00 – Zagadka Klary Muu – 68 min./dubbing/Młode Horyzonty
17:00 – Priscilla – 113 min./napisy/Best Film
19:00 – Diuna 2 – 166 min./napisy/Warner Bros
14.03 czwartek
15:00 – Zagadka Klary Muu – 68 min./dubbing/Młode Horyzonty
17:00 – Priscilla – 113 min./napisy/Best Film
19:00 – Diuna 2 – 166 min./napisy/Warner Bros
15.03 piątek
16:00 – Ekipa z dżungli – misja ratunkowa – 89 min./dubbing/Kino Świat
18:00 – Strefa interesów – 106 min./napisy/Gutek film
20:00 – Diuna 2 – 166 min./dubbing/Warner Bros
16.03 sobota
13:30 – Ekipa z dżungli – misja ratunkowa – 89 min./dubbing/Kino Świat
15:30 – Diuna 2 – 166 min./dubbing/Warner Bros
17.03 niedziela
13.30 – The Chosen IV (część 1-2) – 135 min./napisy/Rafael
16:00 – Ekipa z dżungli – misja ratunkowa – 89 min./dubbing/Kino Świat
18:00 – Strefa interesów – 106 min./napisy/Gutek film
20:00 – Diuna 2 – 166 min./dubbing/Warner Bros
21.03 czwartek
16:00 – Ekipa z dżungli – misja ratunkowa – 89 min./dubbing/Kino Świat
18:00 – Strefa interesów – 106 min./napisy/Gutek film
20:00 – Diuna 2 – 166 min./dubbing/Warner Bros
22.03 piątek
16:00 – Pies i kot – 80 min./dubbing/Monolith Films
18:00 – Biała odwaga – 116 min./pl/Monolith Films
20:00 – Bob Marley: One Love – 107 min./napisy/UiP
23.03 sobota
14:00 – Pies i kot – 80 min./dubbing/Monolith Films
16:00 – Biała odwaga – 116 min./pl/Monolith Film
18.00 – Strefa interesów – 106 min./napisy/Gutek film
20:00 – Bob Marley: One Love – 107 min./napisy/UiP
24.03 niedziela
13:30 – The Chosen IV (część 3-4) – 135 min./napisy/Rafael
16:00 – Pies i kot – 80 min./dubbing/Monolith Films
18:00 – Biała odwaga – 116 min./pl/Monolith Film
20:00 – Bob Marley: One Love – 107 min./napisy/UiP
28.03 czwartek
16:00 – Pies i kot – 80 min./dubbing/Monolith Films
18:00 – Biała odwaga – 116 min./pl/Monolith Film
20:00 – Bob Marley: One Love – 107 min./napisy/UiP
Repertuar - luty 2024
02.02 piątek
14:00 – Wyfrunięci - 92 min./dubbing/UiP
16:00 – Wyfrunięci - 92 min./dubbing/UiP
18:00 – Akademia Pana Kleksa - 125 min./pl/Next-Film
20:30 – Fuks 2 - 98 min./pl/Mówi Servis
03.02 sobota
15:00 – Wyfrunięci - 92 min./dubbing/UiP
17:00 – Akademia Pana Kleksa - 125 min./pl/Next-Film
19:30 – Fuks 2 - 98 min./pl/Mówi Servis
04.02 niedziela
15:00 – Wyfrunięci - 92 min./dubbing/UiP
17:00 – Akademia Pana Kleksa - 125 min./pl/Next-Film
19:30 – Fuks 2 - 98 min./pl/Mówi Servis
08.02 czwartek
14:00 – Wyfrunięci - 92 min./dubbing/UiP
16:00 – Wyfrunięci - 92 min./dubbing/UiP
18:00 – Akademia Pana Kleksa - 125 min./pl/Next-Film
20:30 – Fuks 2 - 98 min./pl/Mówi Servis
09.02 piątek
14:00 – Wyfrunięci - 92 min./dubbing/UiP
16:00 – Pies i robot - 100 min./dubbing/Best Film
18:00 – Baby boom czyli Kogel Mogel 5 - 90 min./pl/Next-Film
20:00 – Jak ukradłem 100 milionów - 95 min./pl/Forum Film
10.02 sobota
15:00 – Pies i robot - 100 min./dubbing/Best Film
17:00 – Baby boom czyli Kogel Mogel 5 - 90 min./pl/Next-Film
19:00 – Jak ukradłem 100 milionów - 95 min./pl/Forum Film
11.02 niedziela
15:00 – Pies i robot - 100 min./dubbing/Best Film
17:00 – Baby boom czyli Kogel Mogel 5 - 90 min./pl/Next-Film
19:00 – Jak ukradłem 100 milionów - 95 min./pl/Forum Film
15.02 czwartek
16:00 – Pies i robot - 100 min./dubbing/Best Film
18:00 – Baby boom czyli Kogel Mogel 5 - 90 min./pl/Next-Film
20:00 – Jak ukradłem 100 milionów - 95 min./pl/Forum Film
16.02 piątek
16:00 – Mój brat robot – 84 min./dubbing/Vivarto
18:00 – KOS – 120 min./pl/TVP
20:30 – Baby boom czyli Kogel Mogel 5 - 90 min./pl/Next-Film
17.02 sobota
15:00 – Mój brat robot - 84 min./dubbing/Vivarto
17:00 – KOS - 120 min./pl/TVP
19:30 – Baby boom czyli Kogel Mogel 5 - 90 min./pl/Next-Film
18.02 niedziela
15:00 – Mój brat robot - 84 min./dubbing/Vivarto
17:00 – KOS - 120 min./pl/TVP
19:30 – Baby boom czyli Kogel Mogel 5 - 90 min./pl/Next-Film
22.02 czwartek
16:00 – Mój brat robot – 84 min./dubbing/Vivarto
18:00 – KOS – 120 min./pl/TVP
20:30 – Baby boom czyli Kogel Mogel 5 - 90 min./pl/Next-Film
23.02 piątek
16:00 – Cudowny chłopak. Biały ptak. - 122 min./dubbing/Monolith Films
18:15 – Sami swoi. Początek - 120 min./pl/Next-Film
20:30 – Piep*zyć Mickiewicza - 102 min./pl/Forum Film
24.02 sobota
15:00 – Cudowny chłopak. Biały ptak. - 122 min./dubbing/Monolith Films
17:30 – Sami swoi. Początek - 120 min./pl/Next-Film
20:00 – Piep*zyć Mickiewicza - 102 min./pl/Forum Film
25.02 niedziela
15:00 – Cudowny chłopak. Biały ptak. - 122 min./dubbing/Monolith Films
17:30 – Sami swoi. Początek - 120 min./pl/Next-Film
20:00 – Piep*zyć Mickiewicza - 102 min./pl/Forum Film
29.02 czwartek
16:00 – Cudowny chłopak. Biały ptak. - 122 min./dubbing/Monolith Films
18:15 – Sami swoi. Początek - 120 min./pl/Next-Film
20:30 – Piep*zyć Mickiewicza - 102 min./pl/Forum Film
Repertuar - styczeń 2024
04.01 czwartek
17:00 – Wonka – 116 min./dubbing, Warner Bros
19:00 – Aquaman i Zaginione Królestwo – 115 min./dubbing, Warner Bros
05.01 piątek
16:00 – Trolle 3 – 91 min./dubbing, UiP
18:00 – Wonka – 116 min./dubbing, Warner Bros
20:00 – Aquaman i Zaginione Królestwo – 115 min./dubbing, Warner Bros
06.01 sobota
16:00 – Trolle 3 – 91 min./dubbing, UiP
18:00 – Wonka – 116 min./dubbing, Warner Bros
20:00 – Aquaman i Zaginione Królestwo – 115 min./dubbing, Warner Bros
07.01 niedziela
16:00 – Trolle 3 – 91 min./dubbing, UiP
18:00 – Wonka – 116 min./dubbing, Warner Bros
20:00 – Aquaman i Zaginione Królestwo – 115 min./dubbing, Warner Bros
11.01 czwartek
16:00 – Trolle 3 – 91 min./dubbing, UiP
18:00 – Wonka – 116 min./dubbing, Warner Bros
20:00 – Aquaman i Zaginione Królestwo – 115 min./dubbing, Warner Bros
12.01 piątek
16.00 – Kajtek czarodziej – 102 min./dubbing, Kino Świat
18.00 – Pszczelarz – 102 min./napisy, Monolith Films
20.00 – Napoleon – 158 min./napisy, UiP
13.01 sobota
15.00 – Kajtek czarodziej – 102 min./dubbing, Kino Świat
17.00 – Pszczelarz – 102 min./napisy, Monolith Films
19.00 – Napoleon – 158 min./napisy, UiP
14.01 niedziela
15.00 – Kajtek czarodziej – 102 min./dubbing, Kino Świat
17.00 – Pszczelarz – 102 min./napisy, Monolith Films
19.00 – Napoleon – 158 min./napisy, UiP
18.01 czwartek
16.00 – Kajtek czarodziej – 102 min./dubbing, Kino Świat
18.00 – Pszczelarz – 102 min./napisy, Monolith Films
20.00 – Napoleon – 158 min./napisy, UiP
19.01 piątek
17.00 – Ferrari – 131 min./napisy, Monolith Films
20.00 – Pszczelarz – 102 min./napisy, Monolith Films
20.01 sobota
15.00 – Wyspa Puffinów – 80 min,/dubbing, Forum Film Poland
17.00 – Ferrari – 131 min./napisy, Monolith Films
20.00 – Pszczelarz – 102 min./napisy, Monolith Films
21.01 niedziela
15.00 – Wyspa Puffinów – 80 min./dubbing, Forum Film Poland
17.00 – Ferrari – 131 min./napisy, Monolith Films
20.00 – Pszczelarz – 102 min./napisy, Monolith Films
25.01 czwartek
17.00 – Ferrari – 131 min./napisy, Monolith Films
20.00 – Pszczelarz – 102 min./napisy, Monolith Films
26.01 piątek
15.00 – Wyspa Puffinów – 80 min./dubbing, Forum Film Poland
17.00 – Akademia Pana Kleksa – 125 min./pl, Next Film
19.30 – Powstaniec 1863 – 110 min./pl, Kino Świat
27.01 sobota
15.00 – Wyspa Puffinów – 80 min./dubbing, Forum Film Poland
17.00 – Akademia Pana Kleksa – 125 min./pl, Next Film
19.30 – Powstaniec 1863 – 110 min./pl, Kino Świat
28.01 niedziela
11.00 – Akademia Pana Kleksa – 125 min./pl, Next Film
13.30 – Powstaniec 1863 – 110 min./pl, Kino Świat
01.02 czwartek
17.00 – Akademia Pana Kleksa – 125 min./pl, Next Film
19.30 – Powstaniec 1863 – 110 min./pl, Kino Świat
Akademia Pana Kleksa – kontynuacja w lutym: 2, 3, 4 i 8
Repertuar - grudzień 2023
01.12 piątek
15:00 – Życzenie – 90 min./dubbing
17:00 – Życzenie – 90 min./dubbing
19:00 – Igrzyska śmierci: Ballada ptaków i węży – 157 min./napisy
02.12 sobota
15:00 – Życzenie – 90 min./dubbing
17:00 – Życzenie – 90 min./dubbing
19:00 – Igrzyska śmierci: Ballada ptaków i węży – 157 min./napisy
03.12 niedziela
15:00 – Życzenie – 90 min./dubbing
17:00 – Życzenie – 90 min./dubbing
19:00 – Igrzyska śmierci: Ballada ptaków i węży – 157 min./napisy
07.12 czwartek
15:00 – Życzenie – 90 min./dubbing
17:00 – Życzenie – 90 min./dubbing
19:00 – Igrzyska śmierci: Ballada ptaków i węży – 157 min./napisy
08.12 piątek
15:00 – Kicia Kocia pod choinkę – 42 min./pl
16:00 – Życzenie – 90 min./dubbing
18:00 – Horror Story – 105 min./pl
09.12 sobota
14:00 – Kicia Kocia pod choinkę – 42 min./dubbing
15:00 – Życzenie – 90 min./dubbing
17:00 – Andre Rieu – Śnieżne Boże Narodzenie – 165 min./napisy
20:00 – Horror Story – 105 min./pl
10.12 niedziela
14:00 – Kicia Kocia pod choinkę – 42 min./pl
15:00 – Życzenie – 90 min./dubbing
17:00 – Horror Story – 105 min/pl
19:00 – To właśnie miłość: 20 lat później/135 min./napisy
14.12 czwartek
15:00 – Kicia Kocia pod choinkę – 42 min./pl
16:00 – Życzenie – 90 min./dubbing
18:00 – Horror Story –105 min/pl
15.12 piątek
16:00 – Jak zostać Świętym Mikołajem 3 – 90 min./dubbing
18:00 – Chłopi – 116 mni./pl
20:00 – To właśnie miłość: 20 lat później/135 min./napisy
16.12 sobota
16:00 – Jak zostać Świętym Mikołajem 3 – 90 min./dubbing
18:00 – Chłopi – 116 mni./pl
20:00 – To właśnie miłość: 20 lat później/135 min./napisy
17.12 niedziela
15:00 – Jak zostać Świętym Mikołajem 3 – 90 min./dubbing
17:00 – Andre Rieu – Śnieżne Boże Narodzenie – 165 min./napisy
20:00 – To właśnie miłość: 20 lat później/135 min./napisy
21.12. czwartek
16:00 – Jak zostać Świętym Mikołajem 3 – 90 min./dubbing
18:00 – To właśnie miłość: 20 lat później/135 min./napisy
29.12 piątek
16:00 – Wonka – 116 min./dubbing
18:00 – Aquaman i zaginione królestwo – 115 min./dubbing
30.12 sobota
15:00 – Wonka – 116 min./dubbing
17:00 – Andre Rieu – Śnieżne Boże Narodzenie – 165 min./napisy
20:00 – Aquaman i zaginione królestwo – 115 min./dubbing
31.12 niedziela
16:00 – Wonka – 116 min./dubbing
18:00 – Aquaman i zaginione królestwo – 115 min./dubbing
Repertuar - listopad 2023
02.11 czwartek
17.00 – Chłopi – 116 min./pl
19.30 – Różyczka 2 – 106 min./pl
03.11 piątek
16.00 – Pati i klątwa Posejdona – 95 min./dubbing – dla dzieci
18.00 – Różyczka 2 – 106 min./pl
20.00 – Figurant – 113 min./pl
04.11 sobota
14.00 – Pati i klątwa Posejdona – 95 min./dubbing – dla dzieci
16.00 – Oblicze Jezusa – 75 min./napisy/lektor
18.00 – Różyczka 2 – 106 min./pl
20.00 – Figurant – 113 min./pl
05.11 niedziela
14.00 – Pati i klątwa Posejdona – 95 min./dubbing – dla dzieci
16.00 – Oblicze Jezusa – 75 min./napisy/lektor
18.00 – Różyczka 2 – 106 min./pl
20.00 – Figurant – 113 min./pl
09.11 czwartek
16.00 – Pati i klątwa Posejdona – 95 min./dubbing – dla dzieci
18.00 – Różyczka 2 – 106 min./pl
20.00 – Figurant – 113 min./pl
10.11 piątek
15.30 – Inspektor Pająk – 89 min./dubbing – dla dzieci
17.30 – Uwierz w Mikołaja – 120 min./pl
20.00 – Czas krwawego księżyca – 206 min./napisy
11.11 sobota
15.30 – Inspektor Pająk – 89 min./dubbing – dla dzieci
17.30 – Uwierz w Mikołaja – 120 min./pl
20.00 – Czas krwawego księżyca – 206 min./napisy
12.11 niedziela
15.30 – Inspektor Pająk – 89 min./dubbing – dla dzieci
17.30 – Uwierz w Mikołaja – 120 min./pl
20.00 – Czas krwawego księżyca – 206 min./napisy
16.11 czwartek
15.30 – Inspektor Pająk – 89 min./dubbing – dla dzieci
17.30 – Uwierz w Mikołaja – 120 min./pl
20.00 – Czas krwawego księżyca – 206 min./napisy
17.11 piątek
14.00 – Inspektor Pająk – 89 min./dubbing – dla dzieci
16.00 – Ania z Zielonego Wzgórza – 81 min./dubbing
18.00 – Lęk – 96 min./pl
18.11 sobota
14.00 – Inspektor Pająk – 89 min./dubbing – dla dzieci
16.00 – Ania z Zielonego Wzgórza – 81 min./dubbing
18.00 – Lęk – 96 min./pl
19.11 niedziela
14.00 – Inspektor Pająk – 89 min./dubbing – dla dzieci
16.00 – Ania z Zielonego Wzgórza – 81 min./dubbing
18.00 – Lęk – 96 min./pl
23.11 czwartek
14.00 – Inspektor Pająk – 89 min./dubbing – dla dzieci
16.00 – Ania z Zielonego Wzgórza – 81 min./dubbing
18.00 – Lęk – 96 min./pl
24.11 piątek
15.00 – Psi Patrol: Wielki film – 95 min./dubbing
17.00 – Marvels – 105 min./dubbing
19.00 – Igrzyska śmierci: Ballada ptaków i węży – 157 min./napisy
25.11 sobota
15.00 – Psi Patrol: Wielki film – 95 min./dubbing
17.00 – Marvels – 105 min./dubbing
19.00 – Igrzyska śmierci: Ballada ptaków i węży – 157 min./napisy
26.11 niedziela
15.00 – Psi Patrol: Wielki film – 95 min./dubbing
17.00 – Marvels – 105 min./dubbing
19.00 – Igrzyska śmierci: Ballada ptaków i węży – 157 min./napisy
30.11 czwartek
15.00 – Psi Patrol: Wielki film – 95 min./dubbing
17.00 – Marvels – 105 min./dubbing
19.00 – Igrzyska śmierci: Ballada ptaków i węży – 157 min./napisy
Repertuar - październik 2023
1.10 niedziela
14.00 – Kompas szkieletora – 81 min./dubbing – dla dzieci
16.00 – Twórca – 133 min./napisy
18.30 – Niezniszczalni 4 – 104 min./napisy
20.30 – Twórca – 133 min./napisy
5.10 czwartek
16.00 – Twórca – 133 min./napisy
18.30 – Niezniszczalni 4 – 104 min./napisy
20.30 – Twórca 133 min./napisy
6.10 piątek
16.00 – Niezniszczalni 4 – 104 min./napisy
18.00 – Twórca – 133 min./napisy
20.30 – Sound of Freedom – 135 min./lektor
7.10 sobota
10.00 – Moja mama gorylica – bajka z okazji „Nocy Bibliotek” – 86 min./dubbing – dla dzieci
14.00 – Mru i ja: Wielka przygoda na cztery łapy – 83 min./dubbing – dla dzieci
16.00 – Niezniszczalni 4 – 104 min./napisy
18.00 – Twórca – 133 min./napisy
21.00 – Zaułek koszmarów – z okazji „Nocy Bibliotek” – 120 min./napisy
8.10 niedziela
14.00 – Mru i ja: Wielka przygoda na cztery łapy – 83 min./dubbing – dla dzieci
16.00 – Niezniszczalni 4 – 104 min./napisy
18.00 – Twórca – 133 min./napisy
20.30 – Sound of Freedom – 135 min./lektor
12.10 czwartek
16.00 – Niezniszczalni 4 – 104 min./napisy
18.00 – Twórca – 133 min./napisy
20.30 – Sound of Freedom – 135 min./lektor
13.10 piątek
17.00 – Zielona granica – 152 min./pl
20.00 – Doppelgänger. Sobowtór – 119 min./pl
14.10 sobota
12.45 – Siła naszych marzeń – 110 min./dubbing – familijny
15.00 – Zielona granica – 152 min./pl
18.00 – Doppelgänger. Sobowtór – 119 min./pl
20.30 – Sound of Freedom – 135 min./lektor
15.10 niedziela
13.45 – Siła naszych marzeń – 110 min./dubbing – familijny
16.00 – Zielona granica – 152 min./pl
19.00 – Doppelgänger. Sobowtór – 119 min./pl
19.10 czwartek
17.00 – Zielona granica – 152 min./pl
20.00 – Doppelgänger. Sobowtór – 119 min./pl
20.10 piątek
16.00 – Klub cudownych kobiet – 91 min./napisy
18.00 – Chłopi – 116 min./pl
21.10 sobota
14.00 – Sposób na ducha – 89 min./dubbing – dla dzieci
16.00 – Klub cudownych kobiet – 91 min./napisy
18.00 – Chłopi – 116 min./pl
22.10 niedziela
13.30 – Sposób na ducha – 89 min./dubbing – dla dzieci
18.00 – Klub cudownych kobiet – 91 min./napisy
20.00 – Chłopi – 116 min.pl
26.10 czwartek
16.00 – Klub cudownych kobiet – 91 min./napisy
18.00 – Chłopi – 116 min./pl
27.10 piątek
17.00 – Chłopi – 116 min./pl
19.30 – Różyczka 2 – 106 min./pl
28.10 sobota
13.00 – Sposób na ducha – 89 min./dubbing – dla dzieci
15.00 – Mukliki – 80 min./dubbing – dla dzieci
17.00 – Chłopi – 116 min./pl
19.30 – Różyczka 2 – 106 min./pl
29.10 niedziela
13.00 – Sposób na ducha – 89 min./dubbing – dla dzieci
15.00 – Mukliki – 80 min./dubbing – dla dzieci
17.00 – Chłopi – 116 min./pl
19.30 – Różyczka 2 – 106 min./pl
02.11 czwartek
17.00 – Chłopi – 116 min./pl
19.30 – Różyczka 2 – 106 min./pl
Film „Różyczka 2” – będzie grany jeszcze 3,4,5 i 9 listopada (godziny do ustalenia)
Repertuar - wrzesień 2023
1-2.09 16:00 Między nami żywiołami - 110 min./dubbing |
3.09 12:00 Między nami żywiołami - 110 min./dubbing |
7.09 16:00 Między nami żywiołami - 110 min. /dubbing |
8.09 15:45 Barbie - 114 min./ dubbing |
9.09 14:30 Yuku i magiczny kwiat - 65 min./ dubbing |
10.09 14:30 Yuku i magiczny kwiat - 65 min./dubbing |
14.09 15:45 Barbie - 114 min./ dubbing |
15 września - piątek |
16 września – sobota |
17 września – niedziela |
21 września – czwartek |
22 września – piątek |
23 września – sobota |
24 września – niedziela |
28 września – czwartek |
29 września – piątek |
30 września – sobota |
1 października – niedziela |